YILBAŞI KAMPANYASINA (''KAMPANYA'') İLİŞKİN GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR


1. Bağlayıcı Şartlar ve Koşullar

Kampanya’ya katılarak, bu Şartlar ve Koşulları okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


2. Kampanya Organizatörü

Bu kampanya, T.C. sınırları içinde kayıtlı adres yeri: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park İş Merkezi Sit. A1Blok Apt. No. 10B/1 Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Huawei Telekominikasyon Dış Ticaret Limited Şirketi ("Huawei") ve Huawei mobil iletişim cihazları hizmet alt yapı sağlayıcısı olarak kayıtlı adres yeri Ground Floor, Simmonscourt House, Simmonscourt Road, Dublin, 4, D04 W9H6, Ireland olan, Aspiegel Limited (bundan sonra “Aspiegel” olarak anılacaktır) tarafından organize edilmiştir.


3. Kampanya Bölgesi

Türkiye

Katılımcı Türkiye’de ikamet etmek ve Huawei ID kayıt yeri Türkiye olmak zorundadır.


4. Kampanya Süresi

Kampanya 21 Aralık 2020 00:00’da başlayıp 3 Ocak 2021 23:59’da sona erecektir. (GMT+3)


5. Kampanya’ya Katılım

5.1 Kampanyaya katılım ücretsizdir.

5.2 Sadece Türkiye’de ikamet edenler kampanyaya katılabilir.

5.3 Aşağıdaki adımları takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz:

5.3.1 Haftalık Şanslı Çark için:

5.3.1.1 AppGallery ve Huawei Mobil Hizmetlerini cep telefonunuza veya tabletinize (IOS işletime sahip akıllı telefonlar ve tabletler dahil değildir.) ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirin.

http://appgallery.huawei.com/.

5.3.1.2 Huawei ID’si oluşturun

5.3.1.3 AppGallery’e Huawei ID’niz ile giriş yapın.

5.3.1.4 Kampanya görseline tıklayarak kampanya sayfasına giriş yapın.

5.3.1.5 Kampanya görseline tıklandıktan sonra kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

5.3.1.6 Kampanya sayfasında seçili uygulamalardan birini indirin.

5.3.1.7 İndirdiğiniz uygulama için şanslı çarka katılım hakkı kazanacaksınız.

5.3.1.8 Kampanya sayfasındaki Şanslı Çark’a tıklayın, kampanyanın Şartlar ve Koşullarını kabul edin.

5.3.1.9 Her bir kullanıcı haftalık şanslı çarka her hafta en fazla üç kez, her gün bir kez katılabilir.

5.3.1.10 Şanslı Çark’a katılım için toplam katılımcı sayısı limiti yoktur

5.3.1.11 Yılbaşı Çekilişine katılabilmek için haftalık şanslı çark kampanyasına kampanya döneminde en az bir kere katılmış olmak gerekmektedir. Haftalık şanslı çark ödül bildirim sayfasındaki “Çekilişe Katıl” butonuna tıklayarak, yılbaşı çekilişine katılabilirsiniz.

5.3.1.12 Haftalık Şanslı Çark sonrasında katılım bilgilerini girerek yılbaşı çekilişine katılan kullanıcılar, daha sonra AppGallery’den indirdikleri uygulamalar ile yılbaşı çekilişine otomatik olarak katılabilirler.

5.3.2 Yılbaşı Çekilişi için:

5.3.2.1 Yılbaşı Çekilişine katılabilmek için haftalık şanslı çark kampanyasına kampanya döneminde en az bir kere katılmış olmak gerekmektedir.Haftalık şanslı çark ödül bildirim sayfasındaki “Çekilişe Katıl” butonuna tıklayarak, yılbaşı çekilişine katılabilirsiniz.

5.3.2.2 Ad Soyad, telefon numarası ve adres bilgilerinizi girin.

5.3.2.3 Her bir kullanıcı yılbaşı çekilişine kampanya dönemi boyunca en fazla 20 kez katılabilir.

5.3.2.4 Yılbaşı çekiliş, için toplam katılımcı limiti yoktur


6.1 Haftalık Şanslı Çark kampanyasına katılarak, her bir kullanıcı aşağıdaki ödüllerden birini kazanacak ve ödülle ilgili katılım sırasında bilgilendirilecektir.

6.1.1 Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki GSM operatörleri tarafından sağlanacak olan, günlük 500 MB veya günlük 1 GB veya haftalık 1 GB veya haftalık 2 GB veya aylık 10 GB internet paketleri:

6.1.1.1 Kullanıcılar hediye internet paketinlerine ait kodları 31.03.2021 tarihine kadar aktive edebilirler.

6.1.1.2 Aylık, haftalık veya günlük internet paketlerinden birini kazanma durumunda, hediye internet paketleri aktivasyon talebinin iletilmesinden sonra ilgili GSM numarasına yüklenecektir. Ödül bildirim ve ödüllerim alanında yer alan kodun 7273’e kısa mesaj olarak gönderilmesi VEYA https://appgalleryilehepkazan.com/ web sitesine gerekli bilgilerin kampanya katılım formuna ücretsiz olarak girilmesi ile aktivasyon talebi yapılabilir. (1 SMS bedeli KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL’dir.)

6.1.1.3 Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı aktivasyon talebini takiben 24 saat içinde yüklenecektir. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır. Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 24 saat için geçerlidir. Kazanılan haftalık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 7 gün için geçerlidir. Kazanılan aylık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, bir ay için geçerlidir.

6.1.1.4 Kullanılmayan datalar, paket yüklemelesine ilişkin gönderilen kısa mesajda belirtilen süre sonunda geçerliliğini yitirecektir. Katılımcılar, internet paketlerini nakit olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz. Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan internet paketleri ile yapılabilecek belirtilen internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. Bilgilendirme mesajının aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir. 7273’e SMS ile gönderilen veya https://appgalleryilehepkazan.com/ sitesindeki Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır.

6.1.1.5 Kullanıcılar, hediye internet paketlerini aktive ettikten sonra, kullanıcının internet kullanımları için öncelikli olarak hediye internet paketi kullanılır. Kazanılan internet paketleri ile yapılabilecek belirtilen internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. Kullanıcı günlük internet paketleri için aynı gün 2 aktivasyon kodu gönderdiğinde, Türk Telefom ve Vodafone kullanıcıları için her ikisi de yüklenecektir. Turkcell için ise, ikinci kodun aktive olması için kullanıcının 24 saat beklemesi gerekmektedir. Eğer 500 MB günlük ve 1 GB haftalık gibi eğer iki kod farklı internet paketlerine aitse, iki kod da tüm operatörlerde aynı gün yüklenir. Kullanıcı haftalık internet paketleri için 2 adet aktivasyon kodunu aynı hafta içerisinde gönderirse, Türk Telekom ve Vodafone için aynı hafta yüklenir. Turkcell için ise ikinci kodun aktive olması için kullanıcının 1 hafta beklemesi gerekir. Kullanıcı aylık internet paketleri için 2 adet aktivasyon kodunu aynı ay içerisinde gönderirse, Türk Telekom ve Vodafone için aynı ay yüklenir. Turkcell için ise ikinci kodun aktive olması için kullanıcının 1 ay beklemesi gerekir.Kullanıcı günlük internet paketi ve haftalık veya aylık internet paketi için olan aktivasyon kodlarını aynı gün içerisinde aktive ederse, günlük internet paketi öncelikli olarak kullanılır. Kullanıcı haftalık internet ve aylık internet paketi için olan aktivasyon kodlarını aynı gün içerisinde aktive ederse, haftalık internet paketi öncelikli olarak kullanılır

6.1.1.6 Huawei Destek Hattı (444 79 88) haftalık şanslı çark ile ilgili sorunlar için destek verecektir.

6.1.1.7 Yukarıda verilen Kuponların kullanımı için “Şartlar ve Koşullar”ın yanı sıra kuponlar aynı zamanda operatörlerin “Şartlar ve Koşullar”ına tabidir.

6.1.1.8 Huawei veya Aspiegel kodların kullanımından, meydana gelebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değildir

6.1.2 100 TL’lik Huawei Resmi Online Mağaza Hediye Kuponları (Huawei Online Mağazasında 2000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılır.)

6.1.2.1 Kullanıcılar kuponları kazandıktan sonra 31.03.2021 tarihine kadar kullanabileceklerdir. Tek bir alışverişte sadece bir (1) adet kupon kullanılabilir. Kuponlar nakite dönüştürülemez, diğer kuponlar ile birleştirilemez ve takas edilemez. Kuponlar sadece belirtilen kupon geçerlilik döneminde bir kere kullanılmak üzere geçerlidir. Kuponlar sadece Huawei Resmi Online Mağazasında geçerlidir.

6.1.2.2 Kuponları kullanmak için sepete ürün eklenmesi gerekir. Teslimat adresinizi girdikten sonra kuponunuzu gireceğiniz alanı görebilirsiniz. Kupon girildikten sonra, “Uygula” düğmesine tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.

6.1.2.3 Yukarıda verilen Kuponların kullanımı için “Şartlar ve Koşullar”ın yanı sıra kuponlar aynı zamanda Huawei e-mağaza’nın “Şartlar ve Koşullar”ına tabidir.

6.1.2.4 Huawei veya Aspiegel kuponların kullanımından, meydana gelebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değildir.

6.2 Yılbaşı çekilişinde kullanıcılar aşağıda belirtilen Huawei Hediye Paketini kazanma şansı yakalayacaklardır:

6.2.1 Bir (1) Huawei Mate 40 Pro, bir (1) Huawei Matebook 14 ve bir (1) Huawei Watch GT 2 Pro

6.2.2 Çekilişte toplamda 5 kişi ödüllendirilecektir ve beş (5) Huawei Mate 40 Pro, beş (5) Huawei Matebook 14 ve beş (5) Huawei Watch GT 2 Pro hediye edilecektir.

6.3 Çekilişin kazananları, Milli Piyango ve Noter huzurunda belirlenecektir.

6.4 Çekiliş için toplam katılımcı sayısı limiti bulunmamaktadır.

6.5 Haftalık Şanslı Çarkta katılımcılar 6.1’de belirtilen hediyelerden birini kazanacaklardır.

6.6 Çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte, 13.01.2021 tarihinde, Birgün Gazetesinde yayınlanacaktır. Haftalık Çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte, gazete duyurusu sonrasında AppGallery’de de yayınlanacaktır. Kazananlar ve yedek talihliler aynı zamanda iadeli taahhütlü posta ile bilgilendirilecektir. Bu kampanyaya katılarak kullanıcılar bu kampanya ve ödül kazandıklarında bilgilendirilmek için kendileriyle iletişim kurulmasına izin verirler. Katılımcı ödül kazanması ve adres bilgilerinin eksik veya hatalı olması durumunda gazetede yayınlanacak bildirim yeterli görülür. Gazetedeki ilan tarihinden itibaren, kazananların başvuru için 15 gün süresi vardır. 15 gün içerisinde başvuru yapılmazsa yedek talihliler ödüllendirilir. Yedek talihlilerin de akabinde 15 günlük başvurusu süresi olacaktır. Bu süreler boyunca şahsen hiç başvuruda bulunmayan ve istenen belgeleri info@u2.com.tr veya 0212 217 41 21 nolu faks numarasına veya U2 adresi: Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu’na iletmeyen talihliler hediyeleri alamazlar.

6.7 Çekilişin kazananlarından şu bilgiler istenir: Ad Soyad, telefon numarası ve ev adresi.

6.8 Ödül kazanımı öncesinde Aspiegel Kimlik ve yaş doğrulaması talep edebilir.

6.9 Çekilişin birden fazla ödül kazanılamaz. Şanslı Çark’tan ödül kazanmanın haftalık çekilişe etkisi yoktur.

6.10 Kampanyanın sonuçları nihaidir ve Aspiegel tarafından tekrar bir değerlendirme olmayacaktır

6.11 Aspiegel, önceden öngörülemeyen sebeplere bağlı olarak yukarıda belirtilen ödülleri kazanana hediye edememesi durumunda, Milli Piyango İdaresi’nin kararına göre kampanyada sunulan ödüllere göre daha az veya eşit olan alternatif ödül hediye etme hakkını saklı tutar.

6.12 Ödüllerle ilgili pazarlık yapılamaz, ödüller diğer kullanıcılara devir veya transfer edilemez.

6.13 Kullanılmayan haftalık şanslı çark hakları her aftanın sonunda geçerliliğini yitirir.


7. Ek Koşullar

7.1 Kampanyaya 18 yaş ve üstü kullanıcılar katılabilir.

7.2 Kampanyayı organize eden Şirket ya da Huawei Grup Şirketleri çalışanları ya da çalışan kişinin akraba ve arkadaşları, kampanyaya katılamazlar

7.3 Aspiegel, Milli Piyango İdaresi’nin karar üzerindeki onayından sonra herhangi bir ön bildirim yapmaksızın kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır

7.4 Yasalarca izin verilen azami ölçüde, Aspiegel (bağlı şirket Huawei şirketleri dahil) ve temsilcileri veya distribütörleri hiçbir koşulda (a) bir ödül kazananını telafi etmek, herhangi bir kayıp veya hasar için, kampanyaya girme veya bir ödülü kabul etme sonucu kişisel yaralanma veya ölüm; ve / veya (b) kazanmanız halinde, sizin veya üçüncü bir tarafın ödülü kullanmasıyla ilgili veya bundan kaynaklanan herhangi bir konu için herhangi bir sorumluluk kabul etmekle yükümlü olmayacaktır. Kullanıcının yasal hakları etkilenmez.

7.5 Kampanyaya katılarak, Aspiegel (veya sosyal ağ hesabı sağlayıcıları) kampanya ile ilişkili herhangi bir yükümlülükten serbest bırakılmış olur. Kampanya, hiçbir şekilde sosyal ağ hesabı sağlayacıları tarafından desteklenmez, onaylanmaz veya yönetilmez.

7.6 Aspiegel, AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne (GVKY) uygun olarak katılımcılar tarafından sağlanan kişisel verileri bu kampanya için işler ve kullanır. Buna göre, kullanıcının sağlamış olduğu kişisel veriler; kampanya ile ilgili yasal işlemler, kampanyanın yönetimi ile ilgili idari işlemler ve hak edilen ödüllerin kullanıcılara ulaştırılması (bu nedenlerle sınırlı olmamak üzere) amacıyla kullanılır. Hak edilen ödüllerin iletilmesi için HUAWEI Kimlik bilgilerinin ve katılımcının biglilerinini (ad soyad, telefon numarası, ev adresi) kullanılması gerekmektedir. Katılım sırasında verilen bilgileri (ad soyad, telefon numarası, ev adresi) çekilişi organize etmek ve kazananlara ödülleri ulaştırmak için U2 ajansına (Milli Piyango Ajansı) verilmesi gerekmektedir. Katılım sırasında verilen bilgiler (ad soyad, telefon numarası, ev adresi) aynı zamanda Milli Piyango İdaresi ile kayıt gereksinimlerini karşılamak amacıyla Türkiye Kanunlarına göre Türk Devleti tarafından yürütülen, Milli Piyango İdaresi ile de paylaşılacaktır. Kullanıcıların kampanya ile ilgili paylaşmış oldukları kişisel veriler, U2 tarafından kampanya bitiş tarihinden itibaren en fazla 12 ay süre ile kayıtlı tutulur. Genel olarak, Huawei AppGallery gibi Organizatör’ün hizmetleri kullanıldığında, kişisel veriler ilgili Gizlilik Bildirimi’ne uygun olarak işlenir.

7.7 Aspiegel, Şartlar ve Koşullar’da belirtilen maddeleri ihlal eden bir kazanan olması durumunda alternatif kazananı belirlemek amacıyla yapılacak çekiliş hakkını saklı tutar.

7.8 Aspiegel, kazanan ilandan 15 gün sonra ödülünü kabul etmez ve almazsa, ödülü alternatif kazanana verme hakkını saklı tutar.

7.9 Bu kampanyanın şartlar ve koşulları İrlanda yasalarına tabi olacak ve yorumlanacaktır. (Türkiye’de yürürlükte olan tüketici haklarına ilişkin tüm yasal düzenlemelere etki etmeden).

7.10 Bu belge birden çok dile çevrilebilir. Bu Sözleşmenin İngilizce versiyonu ile burada herhangi bir çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

7.11 Ödülün verilmesi veya alınması sonucunda ödenmesi gereken her türlü vergi (kişisel gelir vergisi dahil), ödülü kazanan kişinin sorumluluğunda olacaktır. Bu tür vergiler için Aspiegel aleyhine herhangi bir hak talebinde bulunulması halinde, ödül sahibi değerlendirilen ceza ve gönderilen faizler ile ilgili tutarlara ilişkin zararı ödemeyi kabul edecek ve bu tutarlarla ilgili Aspiegel’i sorumlu tutmayacaktır ve Aspiegel’i bu tarz cezai işlemler ve ceza ödeme yükümlülüklerinden kurtarır.

7.12 Aspiegel, ödüllerle ilgili olarak kalite, ödüllerin kullanımı, değeri veya yararlanılması ile ilgili olarak, mekanik durum, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk.konularında ve bununla sınırlı olmamak üzere diğer konularda garanti vermez.


8. Milli Piyango İznine İlişkin Açıklamalar:

Bu kampanya, T.C. sınırları içinde kayıtlı adres yeri: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park İş Merkezi Sit. A1Blok Apt. No. 10B/1 Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Huawei Telekominikasyon Dış Ticaret Limited Şirketi ("Huawei") ve Huawei mobil iletişim cihazları hizmet alt yapı sağlayıcısı olarak kayıtlı adres yeri Ground Floor, Simmonscourt House, Simmonscourt Road, Dublin, 4, D04 W9H6, Ireland olan, Aspiegel Limited (bundan sonra “Aspiegel” olarak anılacaktır) tarafından MPİ’nin 15.12.2020 tarihli ve 24951361.255.01.02-E.9539 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

21.12.2020-03.01.2021 tarihleri arasında Türkiye genelinde Huawei Telekomünikasyon Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin resmi mobil uygulama platformu olan Huawei AppGallery’i ücretsiz olarak http://appgallery.huawei.com/. internet sayfası üzerinden akıllı cep telefonu veya tabletine indirerek (IOS işletim sistemli akıllı cep telefonu veya tabletlerde geçerli değildir) cep telefonu veya email bilgilerini ilgili alana girip Huawei ID’sini oluşturduktan sonra akıllı cep telefonu veya tabletine AppGallery’deki aplikasyonlardan herhangi birini indirme işlemini tamamladığında kampanya sekmesine girip hediye çarkını ilk katılımında çevirip, çevirme sonrasında çıkan çekilişe katılım butonuna tıklayıp katılım formuna ad-soyad-adres-telefon bilgilerini girdikten sonra çekilişe katılma onayı verdiklerinde indirdikleri her farklı aplikasyon için 1 çekiliş hakkı elde edeceklerdir.

Çekilişe katılım hakkı kampanya dönemi için 20 ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım için, sadece applikasyon indirilmesi yeterli değildir. Kampanya katılmak için applikasyon indirilmesi, çarkın çevrilmesi ve katılım formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Katılım formu doldurma işlemi ilk katılımda tamamlandığında çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya dönemi içinde ilk katılımda katılım formu doldurması yeterlidir. Çekilişe katılmak için daha önce yüklenmemiş bir applikasyonun indirilmesi gerekmektedir. İndirildikten sonra silinen applikasyonların tekrar yüklenmesi durumunda çekiliş hakkı verilmez. Katılımlarda cep telefonu, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişte, 5 kişi 1 adet Huawei Mate 40 Pro, 1 adet Huawei Matebook 14 ve 1 adet Huawei Watch GT 2 Pro içeren Huawei Hediye Paketini (tavsiye edilen raf fiyatı 24.374,00 TL) kazanacaktır.

Kampanya duyurularındaki İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 08.01.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 13.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Huawei ve U2 sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar..

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bu çekilişe Huawei ve iştirakleri, U2 ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Her dönem için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Katılımcıların kişisel verileri, KVKK, AB Genel Veri Koruma Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuata uygun ve doğrudan kampanya ile ilgili amaçlarla işlenecektir. Kişisel verilerin işlenmesi ve katılımcıların hakları, kampanyanın Hüküm ve Koşullarıyla https://consumer.huawei.com/minisite/cloudservice/privacy/index.htm adresinden ulaşılabilen AppGallery Gizlilik Bildiriminde açıklanmaktadır. Kişisel veriler, ödül dağıtımı gibi doğrudan kampanyayla ilgili amaçlar için U2 gibi ilgili iş ortaklarıyla paylaşılacaktır. Ayrıntılı bilgiyi https://consumer.huawei.com/tr/mobileservices/appgallery/ web adresinden ve Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) öğrenebilirsiniz.

Katılımcıların Huawei’nin kampanyalarından bilgilendirme onayı e-ticaret izni onayı hariç tutulmuştur. Tüketici şikayetleri, son iletişimden sonra 6 yıla kadar saklanacaktır. Katılımcılar hakları ve üçüncü partilerle paylaşılması konusunda bilgilendiriecektir.

Kullanıcılar, kampanyadan ayrılma ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmeleri durumundamobile.tr@huawei.com adresine e-posta gönderebilir ve kampanyayla doğrudan ilgili kişisel verilerini (ad, soyad, telefon numarası ve ev adresi) hangi kampanyadan ayrılmak istediklerini bildirerek kaldırabilirler. Bu talebi gönderen kullanıcıların kişisel verileri en geç kampanya sonunda silinecektir.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Huawei’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Huawei ve Aspiegel kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Huawei’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) telefon ile ulaşılabilir.

Ayrıca katılımcılar Mpi kapsamı dışında her hafta 3 ile sınırlı olmak üzere indirilen applikasyon sonrasında hediye çarkı çevirme hakkı kazanacaktır. Çevrilen her çark; günlük 500 MB, günlük 1 GB, haftalık 1 GB, haftalık 2 GB, aylık 10 GB veya Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL’lik alışverişte geçerli 100 TL hediye kodu ikramiyelerinden birini kazandıracaktır. Aylık, haftalık veya günlük internet paketlerinden birini kazanma durumunda, hediye internet paketleri aktivasyon talebinin iletilmesinden sonra ilgili GSM numarasına yüklenecektir. Ödül bildirim ve ödüllerim alanında yer alan kodun 7273’e kısa mesaj olarak gönderilmesi VEYA https://appgalleryilehepkazan.com/ web sitesinde gerekli bilgilerin kampanya katılım formuna ücretsiz olarak girilmesi ile aktivasyon talebi yapılabilir. (1 SMS bedeli KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL’dir) Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı aktivasyon talebini takiben 24 saat içinde yüklenecektir. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır. Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Katılımcılar, internet paketlerini nakit olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz. Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 24 saat için geçerlidir. Kazanılan haftalık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 7 gün için geçerlidir. Kazanılan aylık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, bir ay için geçerlidir. Kullanılmayan datalar, paket yüklemelesine ilişkin gönderilen kısa mesajda belirtilen süre sonunda geçerliliğini yitirecektir. Huawei ve Aspiegel; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un sistem yoğunluğundan kaynaklı oluşacak MB yükleme gecikmelerinden sorumlu değildir. ediye data paketi ile ilgili yaşanan sorunlardan dolayı Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) ulaşılabilir. Kullanıcılar, hediye internet paketlerini aktive ettikten sonra, kullanıcının internet kullanımları için öncelikli olarak hediye internet paketi kullanılır. Kazanılan internet paketleri ile yapılabilecek belirtilen internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. İlgili internet paketleri, yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir; yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir.

Hediye Kodu Şartları:

100 TL Kupon (Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL üzeri alışverişlerde kullanılır): Kuponların geçerlilik tarihi 31.03.2021 23:59'dur. Tek seferde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakit paraya çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya değiştirilemez. Kuponlar, piyasada belirtilen kupon geçerlilik süresi boyunca tek seferlik kullanım için geçerlidir. Kuponlar yalnızca Huawei Resmi internet Mağazasından yapılan alışverişler için geçerlidir. Kuponu kullanmak için ürünü sepetinize eklemelisiniz. Teslimat adresinizi girdikten sonra, kuponunuzu girebileceğiniz bir alan göreceksiniz. Kupon kodunu girdikten sonra "Uygula" butonuna tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.